10.02.2013

Iwetto rozdaje po raz drugi - zamknięte.

Chciałam Wam podziękować za to że do mnie zaglądacie i przygotowałam mały konkurs. Nie będziecie musieli robić nic więcej niż do tej pory, oprócz bycia publicznym obserwatorem i udzielenia odpowiedzi na pytanie. Możecie też spełnić dodatkowe kryteria, co wpłynie na zwiększenie szansy wygrania pudła pełnego kosmetyków. Gorąco Was zapraszam do wzięcia udziału i już pokazuję co można wygrać :) Przede wszystkim troszkę kolorówki, czyli paletka MUA, dwa cienie sypkie (jeden tylko znalazł się na zdjęciu, ale drugi jest w kolorze fioletowym), dwie pomadki i lakier. 


Bronzer MUA, róż Bell oraz dwie kredeczki Wet n Wild :)


Pędzelek do cieni No 7 oraz organizer na kosmetyki :)


Jest też coś dla ciała, czyli żel pod prysznic Yves Rocher oraz maseczka do twarzy. 
Dodatkowo próbka zapachu Loewe.


I jeszcze biżuteria, czyli bransoletka Goti oraz kolczyki OPIA.


Wszystko jest nowe 
Jeżeli chcecie zgarnąć pudło, zapraszam do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularza.


Zasady:
  • osoby biorące udział muszą być publicznym obserwatorem bloga
  • należy podać adres email dzięki któremu będę mogła poinformować o ewentualnej wygranej
  • można polubić moje konto na FB [KLIK], co zwiększa szansę, w innym przypadku proszę wpisać NIE
  • można poinformować innych o rozdaniu na Facebooku, twitterze lub blogu (notka lub blogroll).  Proszę o podanie bezpośredniego linku do informacji. Jeżeli nie chcecie skorzystać z tej szansy wpiszcie NIE w formularzu
  • jeżeli posiadacie blog i polecacie mój (czyli jest w Waszym blogrollu link do Black Beauty Bag) wstawcie link do swojego bloga lub wpiszcie NIE
  • na koniec poproszę o polecenie mi Waszego ulubionego kosmetyku z uzasadnieniem wyboru. Lubię poznawać nowości, więc jestem ciekawa co mi zaproponujecie. Pytanie jest obowiązkowe
  • Zgłoszenia możecie wysyłać  od 10 lutego 2013 do godz 20:00 10 marca 2013. 
  • jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie, jeżeli stwierdzicie że coś poszło nie tak wpiszcie wszystkie dane w komentarzu 
  • Osoby najczęściej komentujące moje posty z poniższej listy mają  większe szanse w wygranej :)Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu.

REGULAMIN KONKURSU
1.                  Konkurs trwa od 10 lutego 2013 do godz 20:00 10 marca 2013. Konkurs jest dla Obserwatorów mojego bloga, osoby małoletnie proszone są o zgodę rodziców. 
2.                  Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Wśród osób, które wezmą udział w wyłonię osobę, która otrzyma nagrodę.
3.                  Pseudonim zwycięzcy, pod którym wziął on udział w konkursie zostanie opublikowany na blogu w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.
4.                  Laureat proszony jest o wysłanie adresu do wysyłki nagrody na adres iwetto@gmail.com w terminie do siedmiu dni od ogłoszenia wyników na blogu. W razie niedopełnienia tego warunku, zostanie wyłoniona inna osoba.
5.                  Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu tygodnia od otrzymania adresu.
6.                  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu.
7.                  Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.
8.                 Jako organizator zastrzegam sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.
9.                  Konkurs nie podlega Ustawie o Grach i Zakładach /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn/zm z dn. 29/07/1992

Powodzenia ;D

.

JAKO AUTORKA BLOGA NIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE, POWIELANIE LUB JAKIEKOLWIEK INNE WYKORZYSTYWANIE W CAŁOŚCI LUB WE FRAGMENTACH TEKSTÓW I ZDJĘĆ Z SERWISU INTERNETOWEGO www.iwetto.com BEZ MOJEJ WIEDZY I ZGODY (PODSTAWA PRAWNA: DZ. U. 94 NR 24 POZ. 83, SPROST.: DZ. U. 94 NR 43 POZ. 170).